Apie mus

1998 metais narystės pagrindu prisijungėme prie Moore Stephens International Limited. Didžiuojamės būdami  vieno didžiausių tarptautinių audito, apskaitos ir verslo konsultacijų nepriklausomų įmonių tinklo, pasižyminčio stipriais tarpusavio ryšiais ir aukšta bendradarbiavimo kultūra, dalimi.

Mūsų unikali padėtis leidžia pasitelkti ilgametę narių profesinę patirtį ir komeptencijas siekiant įgyvendinti Jūsų tikslus. Mes siūlome kompleksines audito, apskaitos bei mokesčių paslaugas, ir konsultacijas įvairiais verslo valdymo klausimais.

Jums skirsime savo profesionalumą, patirtį ir komandos dvasią, bei padėsime priimti sprendimus, kurie realizuos Jūsų verslo potencialą.

Moore Stephens tarptautinis tinklas

Moore Stephens International Limited yra tarptautinis apskaitos ir konsultacijų tinklas, kurio pagrindinė būstinė yra Londone.

Šiai dienai, praėjus šimtmečiui nuo įkūrimo, Moore Stephens International Limited yra viena didžiausių tarptautinių apskaitos ir konsultacijų grupių pasaulyje. Moore Stephens International Limited tinklas apima 626 įmones 108 pasulio šalyse. Tinklo įmonėse dirba 27.997 darbuotojai, o metinė tinklo apyvarta siekia 2.742 milijardo JAV dolerių. Jūs galite būti tikri, kad turime išteklius ir kompetencijas, kurie atitiks jūsų poreikius.

Pasaulinė rinka nuolat keičiasi, todėl norint sėkmingai joje veikti reikalingas specialistų įžvalgumas, lankstumas, parama bei žinios. Mūsų tikslas yra ne tik užtikrinti klientų prisitaikymą prie pokyčių, bet ir sudaryti sąlygas jų klestėjimui.
Richard Moore - Moore Stephens International Limited valdybos pirmininkas

Susisiekite

Prašome užpildyti žemiau esančius laukus ir mes su jumis susisieksime.