Apie mus

1998 metais narystės pagrindu prisijungėme prie Moore Stephens International Limited. Didžiuojamės būdami  vieno didžiausių tarptautinių audito, apskaitos ir verslo konsultacijų nepriklausomų įmonių tinklo, pasižyminčio stipriais tarpusavio ryšiais ir aukšta bendradarbiavimo kultūra, dalimi.

Mūsų unikali padėtis leidžia pasitelkti ilgametę narių profesinę patirtį ir kompetencijas siekiant įgyvendinti Jūsų tikslus. Mes siūlome kompleksines audito, buhalterinės apskaitos bei mokesčių paslaugas, ir konsultacijas įvairiais verslo valdymo klausimais.

Jums skirsime savo profesionalumą, patirtį ir komandos dvasią, bei padėsime priimti sprendimus, kurie realizuos Jūsų verslo potencialą.

Naujienos ir nuomonės

Mūsų tinklo leidiniai “Doing Business In”

Mūsų tinklo leidiniai “Doing Business In”

2018-06-18

Mūsų leidiniuose “Doing Business In”, parengtuose įvairiose šalyse veikiančių Moore Stephens tinklo narių, pateikta aktuali informacija svarstantiems galimybę įgyvendinti verslo projektus, laikinai ar nuolat gyventi ir dirbti atitinkamose šalyse. Doing-Business-in-Denmark-2018 Doing-Business-in-Portugal-2018 Doing-Business-in-Lithuania-2018

Suraskite mūsų atstovus bet kuriame pasaulio taške. Moore Stephens International Directory mobilioji programėlė.

Suraskite mūsų atstovus bet kuriame pasaulio taške. Moore Stephens International Directory mobilioji programėlė.

2017-03-11

Nuolat kelyje? Suraskite Moore Stephens International Limited tinklo įmones ir atstovus bet kuriame pasaulio taške naudodamiesi Moore Stephens International Directory mobiliąja programėle. Atsisiųskite mūsų programėlę iOS ir Android mobiliesiems įrenginiams – tai patogiausias būdas susisiekti su mūsų ekspertais kur Jūs bebūtumėte. Mobiliojoje programėlėje rasite visas Moore Stephens International Limited bendroves, o Šiaurės Amerikoje, visas Moore […]

Prenumeruokite naujienlaiškį

Nurodyti savo el.paštą

Visos naujienos

Contacts

J.Kubiliaus g. 6

LT-08234 Vilnius Lietuva

Tel. +370 526 85929
Mob. +370 611 53738
Write us

Susisiekite

Prašome užpildyti žemiau esančius laukus ir mes su jumis susisieksime.